הסרטים שיעשו לכם את הערב

סופסוף, אחרי תקופה עמוסה וקשה בעבודה או בבית, אתם עומדים לפנות לעצמכם כמה שעות של שקט. הילדים אצל הסבתא, הפיצה בדרך ובקבוק היין ממתין במקרר. זה בדיוק הרגע לבחור מה תעשו עם הערב שלכם. אם אתם מחפשים דרך טובה לשכוח מהצרות, להתנתק לחלוטין ולצלול לעולם אחר לחלוטין, הגיע הזמן לבחור סרט טוב, ולמרבה המזל, יש לכם כמה וכמה אפשרויות טובות.

 

רומנטיקה – תמיד מתאימה

זה לא משנה מה הסטטוס שלכם, ואם אתם עדיין מחפשים את האחד או את האחת, או אם יש לכם שלושה ילדים, כלב וחתול. כך או כך סרטים רומנטיים הם אידאליים, וביניהם יש כמה קלסיקות שתמיד עושות טוב על הלב. סרטים כמו "אישה יפה" או "איך להיפטר מבחור בעשרה ימים" ירגשו אבל גם יצחיקו, וזו דרך מעולה להעביר שעתיים של כיף עם יין לבן ונשנוש קטן בצד. אם אתם צופים בסרט ביחד כחלק מערב רומנטי, תפסו פינה נעימה על שטיח רך ומפנק, התכרבלו ותנו לאהבה לעשות את שלה, וסליחה על הקיטשיות.

 

סרטי מתח שתמיד עובדים

אם יש משהו שעוזר לנו לשכוח מהצרות ולהתנתק לגמרי מהמציאות, זה סרט מתח טוב. סיפור מרתק שגורם לנו לתהות, להתמכר להרפתקה ולנסות להבין מה בכלל קורה ומה יקרה בעוד שלוש דקות, זה כל מה שצריך כדי שנצליח לוותר על הבעיות האחרות ולהתמקד באקשן. סרטים שמצליחים לעשות את זה מצוין ולגרום לנו להעיף את הכפכפים ולשבת בקצה הכיסא הם, למשל, "חטופה", "מת לחיות", כל סרט מסדרת "ג'יימס בונד" או סרט גיבורי על בסגנון באטמן או סופרמן, לפחות עד שוונדר וומן תגיע גם לצפייה ישירה או לטלוויזיה, ואז נתפעל מגל גדות בעצמנו. אקשן ומסתורין תמיד עושים את העבודה.

 

הגיע הזמן לצחוק

מי שלא מתחבר לאקשן או לקרבות יריות, וגם מי שהרומנטיקה לא מדברת אליו הערב, תמיד ימצא סרטי קומדיה שינקו את הראש לחלוטין. יש לא מעט סרטים קלאסיים מצוינים בקטגוריה הזו, וגם שחקנים שמצליחים להצחיק יותר כמו אדם סנדלר, ג'ים קארי או ג'ניפר אניסטון. ואם כבר רייצ'ל, אז מרתון חברים הוא עוד רעיון מופלא, שהרי מרגע שתתחילו לא תצליחו להפסיק. אם יש לכם סופשבוע ארוך לפניכם ואתם מתכוונים להישאר על הספה רוב הזמן, אתם בהחלט יכולים לבחור סדרה טובה שתסחף אתכם, כאשר בתחום הרומנטיקה "האנטומיה של גריי" עובדת תמיד, ובתחום האקשן – זה הזמן להתמכר לג'ק באוור ועלילות "24".