הכירו את הישראלי החדש: עצמאי ומאושר

תמיד לימדו אותנו שאנחנו צריכים לעבוד קשה כדי להתפרנס ולממן את עצמנו. יש בכך מידה מסוימת של אמת, לפחות בתחילת דרך. רגע אחרי התואר הראשון (או השני) העבודה היא זו שנותנת לנו ניסיון וגם מלמדת אותנו איך ליצור קשרים בינאישיים עם קולגות, לקוחות ומשקיעים. עכשיו, כשאתם כבר קצת יותר מנוסים ואולי קצת עייפים מהעומס שמוטל עליכם, הגיע הזמן שתגלו את מה שישראלים רבים כבר למדו. אפשר לעבוד קצת פחות קשה, לעשות בדיוק את מה שאתם אוהבים ולנהל את העסק של עצמכם. באותה הזדמנות גם תרוויחו משכורת יפה, לעיתים רבות אף יותר מהמשכורת שלכם כשכירים, ותשדרגו את איכות החיים שלכם.

 

הקמת עסק או תחביב שמכניס כסף?

יש לא מעט אנשים מוכשרים שמבינים שהכישרון שלהם שווה יותר אם ינהלו את העסק שלהם בעצמם. למשל, מעצב גרפי יכול להרוויח לא רע בסטודיו או בחברת פרסום, אבל כעצמאי שמעניק שירותים לעסקים קטנים וגדולים הוא מרוויח יותר. זאת משום שהוא לא חולק את הרווחים עם איש מלבד הוא עצמו, וגם משום שהוא יכול לקבל כמות עבודה גדולה יותר, או לפחות – על פי היכולות האישיות שלו. הכלל הזה נכון גם למי שעוסק בכתיבה, בצילום או במתן ייעוץ. אם אתם חוששים מהקמת עסק או לא בטוחים איך עושים את זה נכון אתם תמיד יכולים לקבל שירות מקצועי של ייעוץ עסקי, כלי נפלא שיעזור לכם לתכנן טוב יותר ולהגיע לרגע האמת עם תבנית עבודה ברורה.

 

להשקיע ולקצור את הפירות

פעם המילה "השקעות" הייתה מזוהה עם השקעות שיש לצדן סיכון מסוים כמו השקעה במניות, למשל. אז נכון, זו עדיין השקעה אטרקטיבית ובתכנון נכון אתם יכולים להרוויח בדרך הזו לא מעט. מצד שני יש גם דרכים אחרות לייצר כסף מזה שכבר קיים ברשותכם. למשל, השקעות בנדל"ן זוכות לפופולאריות עצומה, בוודאי בישראל שבה מחירי השכירות מרשימים וניתן ליהנות מהכנסה קבועה על ידי השכרת דירה או משרד. אם אתם מחפשים דרך להגדיל הכנסות בלי לעבוד קשה או להתעורר מוקדם בכל בוקר, זו בדיוק הדרך עבורכם.

 

מכירות אונליין

אם אתם לא רוצים להתפטר, אבל כן רוצים לקצץ מעט בשעות ועדיין להרוויח, מכירות אונליין יעשו את העבודה. עם אתרים כמו אמזון או איביי נעשה היום פשוט יותר למכור מוצרים – לרבות פריטים  משומשים שאתם כבר לא באמת צריכים – ולעשות כסף.